Ocieplenie pianką w Ostrołęce.

Nasza oferta dla Klientów budujących czy remontujących swoje domy jest bardzo szeroka. Energooszczędność to nie tylko solidne okna 3-szybowe i drzwi wejściowe, ale przede wszystkim solidne ocieplenie budynku i poddasza. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom dajemy naszym Klientom możliwość zamówienia u nas ocieplenia poddasza metodą natrysku pianki poliuretanowej. Ocieplenie poddasza pianką to doskonała metoda, która w Polsce wypiera starsze, tradycyjne metody. Niewątpliwą zaletą pianki PUR do ocieplenia poddasza jest jej spójność i brak mostków termicznych czego nie da się uzyskać w takim zakresie korzystając z innych metod izolacji.

Ważnym elementem jest także cena natrysku pianki - w chwili obecnej nie jest ona znacząco droższa od ocieplenia wełną mineralną. W przypadku ocieplenia poddasza wełną musimy brać pod uwagę nie tylko cenę samej wełny, ale również koszty folii paroszczelnych i paroprzepuszalnych, koszty materiałów potrzebnych do stabilnego montażu a także większe koszty robocizny. Tymczasem przy ocieplaniu poddasza pianką PUR otrzymujemy wszystko jednocześnie: szczelną izolacje o doskonałych parametrach, bardzo dobre wyciszenie dachu, odporność na grzyby, bakterie oraz nieduże koszty robocizny. Średniej wielkości dom może zostać ocieplony w ciągu jednego dnia - nie mamy potrzeby dostarczania elementów we własnym zakresie na budowę, nie interesują nas pozostałości po montażu jak to jest w przypadki wełny. Ekipa do natrysku pianki "ma ze sobą" wszystko co potrzebne, aby wykonać izolacje natryskową.

Nasze usługi świadczymy nie tylko w Ostrołęce i najbliższych okolicach, ale także w innych miejscowościach w woj. mazowieckim, podlaskim i warmińsko-mazurskim.


Zadzwoń i dowiedz się więcej:

tel. 794 433 433
lub wyślij zapytanie na adres: biuro@pur-izolacje.pl