Rusza nowa strona okna-tomczak.pl

Postanowiliśmy zbudować nową stronę internetową poświęconą głównie branży stolarki otworowej. Na naszej stronie będzie można sprawdzić aktualną ofertę na okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, bramy garażowe i automatykę.

Przypomnieć również chcemy, że nasza firma istnieje na rynku od 2000 roku. W tym roku, 1 marca będziemy obchodzić 16 urodziny. Można powiedzieć, że zaczynamy dojrzewać i stale się rozwijamy. W roku 2000 zaczynaliśmy działalność jako firma 2-3 osobowa. Dziś zatrudniamy blisko 20 osób na umowę o pracę. Posiadamy biuro, magazyny, sporą ilość samochodów dostawczych i osobowych, narzędzia, rusztowania, drabiny i przede wszystkim sprawnych monterów.

Nie od dziś wiadomo, że najważniejszy jest człowiek dlatego cieszymy się z tego, że w naszej firmie od dawna pracują te same osoby. Cieszy nas również fakt, że oprócz obsługi Klientów detalicznych udaje nam się pozyskiwać duże inwestycje, gdzie dostarczamy nasze bramy segmentowe przemysłowe, automatykę, szlabany parkingowe itd.

Nasze usługi świadczymy nie tylko w Ostrołęce i najbliższych okolicach - niektóre z naszych produktów instalujemy w całej Polsce, a w szczególności w woj. mazowieckim, warmińsko-mazurskim i podlaskim.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.