Ostatnie realizacje - bramy przemysłowe w woj. podlaskim

Ostatnie tygodnie w naszej firmie upływają pod znakiem bram przemysłowych w woj. podlaskim. Tak czasami bywa, że jakiś region, w konkretnym czasie zamawia dość znaczną ilość bram segmentowych, a potem w tym rejonie odbywają się montaże. Można powiedzieć, że od połowy grudnia 2017 do końca stycznia 2018 pracujemy głównie na Podlasiu, przynajmniej jedna z naszych ekip montażowych.

Z relacji naszych monterów wynika, że jest to region, który szczególnie lubimy ze względu na charakter mieszkańców, którzy są z reguły życzliwi i gościnni - tym razem odczuwamy to podobnie i chętnie przyjmujemy zlecenia z tych okolic. Być może duża ilość zleceń w okolicach Białegostoku wynika z tego, że współpracujemy z kilkoma firmami budowlanymi, które zamawiają u nas bramy przemysłowe. Białystok to stolica woj. podlaskiego i tu mieści się wiele firmy, które zajmują się budowaniem hal magazynowych, budynków inwentarskich czy też warsztatów mechanicznych. Na tym terenie działa także jeden z naszych większych i stałych odbiorców - firma zajmująca się budowaniem i wyposażeniem obór. Dla tej firmy najczęściej instalujemy bramy przemysłowe z elementami (zawiasy, rolki, linki) ze stali nierdzewnej. To bardzo dobra opcja na bramę do takich obiektów.

Bramy przemysowe z drzwiami 1jpg

Najczęściej stosowanymi rozwiązaniami do w/w obiektów są bramy przemysłowe z drzwiami. W oborach bardzo często instaluje się bramy na korytarz paszowy, wówczas jedna z nich, a czasami nawet dwie, wyposażone są w drzwi przejściowe, nazywane także drzwiami serwisowymi. Dużym atutem bram firmy Ryterna jest to, że te drzwi mogą być wykonane w różnych szerokościach, bez dodatkowych dopłat. Możemy więc w bramie przemysłowej zastosować drzwi o szerokości 800 mm, ale również 1100 mm co może ułatwić codzienną prace.

Zapraszamy potencjalnych Klientów do składania zapytań dotyczących bram przemysłowych, oczywiście nie tylko z woj. podlaskiego i Białegostoku, ale także z innych regionów Polski. W tym roku nasza oferta na bramy segmentowe, zarówno te do garaży jak i do hal powinna być bardzo atrakcyjna w stosunku do innych firm za sprawą tanich dostaw, jakie udało nam się wprowadzić.