Ocieplanie pianka Ostroleka

Sezon rusza pełną parą, więc już teraz myślimy o tym, aby wszystkich poinformować o wykonywanych przez nas usługach dotyczących ocieplania pianką PUR. Głównym odbiorcą naszych usług w tej dziedzinie są oczywiście osoby budujące swoje domy, a także ci, którzy te domy chcą remontować. Ocieplanie pianką w chwili obecnej to jedna z popularniejszych metod na suteczną i trwałą izolacje.

izolacje_natryskowe_ostroleka.jpg 

W wielu miejscach w Ostrołęce pojawiła się nasza reklama dotycząca izolacji natryskowych. To jeszcze nie koniec, planujemy kolejne reklamy, a także reklamy na naszych samochodach. Jesteśmy zmotywowani w tym działaniu, gdyż towarzyszy temu osobiste przekonanie, o tym, że ocieplanie pianką to duży przełom w dziedzinie budownictwa. Proponowana przez naszą firmę pianka posiada wszelkie wymagane atesty, jest bez zapachu, nie pyli, posiada bardzo dobre właściwości akustyczne (wyciszanie pomieszczeń) i bardzo dobre parametry termiczne. Tudno szukać czegoś lepszego do ocieplania poddasza.

Wykonujemy także izolacje fundamentów. Do tego celu stosuje się jednak inny rodzaj pianki, jest to pianka zamknięto-komórkowa, która jednocześnie zapewnia odpowiednią hydroizolacje. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat izolacji natryskowych - zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy, jak najlepiej wykonać izolacje, jak cieszyć się ciepłem w zimowe dni i chłodem w dni upalne.