Nowy cennik izolacji natryskowych pianką PUR

Gospodarka rusza pełną parą. Ruszają również budowy domów. Niektórzy rozpoczynają swoje inwestycje, a niektórzy są już bliscy zakończenia prac budowlanych. Nowoczesne budynki to nie tylko wygląd zewnętrzny, ale także energooszczędność. Sprzedaż okien dla budynków energooszczędnych wzrasta. Rośnie także zainteresowanie nowoczesnymi meteriałami do izolacji budynku. Do świadomości budujących dociera fakt, iż poczynione w tej kwestii oszczędności szybko mogą się zemścić w postaci wyższych rachunków za ogrzewanie zimą, a dodatkowo latem możemy czuć dyskomfort z powodu przegrzewania poddasza.

Izolacje natryskowe pianką cieszą się dużą popularnością. Nie chodzi tylko o to, aby ocieplić poddasze, ale ten materiał umożliwia stworzenie jednolitej izolacji czyli połączenie ocieplenia ścian z izolacją poddasza. Dziś taki sposób planowania budynku staje się powszechny. Inwestorzy zaczynają zwracać uwagę nie tylko na pionowe przemarzanie ścian, ale również przemarzanie kominów.

Coraz częściej wykonuje się ocieplenie poddasza zaraz po wykonaniu izolacji ścian. Taki sposób izolowania umożliwia firmie wykonującej natrysk połączenie pianki poliuretanowej ze styropianem, którym ociepliliśmy ściany. Tworzymy w ten sposób ciągłą izolacje bez zbędnych szczelin. Warto zaznaczyć, że tylko pianka układana metodą natrysku umożliwia właśnie taką realizacje.

Niestety wraz ze wzrostem cen innych materiałów rosną również ceny izolacji natryskowych. Zapraszamy do zapoznania się z nowym cennikiem izolacji pianką, gdzie podajemy ceny w przeliczeniu za 1m2 jak również przykładowe wyceny.
Zobacz: http://ocieplenie-poddasza.com.pl/cennik-izolacje-pianka-pur