Napędy do bram przesuwnych - Sprzedaż - Montaż - Serwis

Nasza firma od wielu lat zajmuje się również montażem napędów do bram, szlabanów, napędów elektrycznych do rolet itp. Mamy przyjemność zaprezentować Wam nowe urządzenie, które po testach wwwproadziliśmy do ogólnej oferty. Jest to napęd do bramy przesuwnej do 600 kg firmy BFT model DEIMOS ULTRA BT A600.

Testy tego modelu rozpoczeliśmy w roku 2016 u jednego z Klientów, dla którego zamontowaliśmy dwa takie napędy. Klient korzystał z napędu tej firmy w innym miejscu i był zadowolony z jego działania. Nadarzyła się więc okazja, aby przetestować to rozwiązanie w praktyce. Od tamtego momentu upłyneło już sporo czasu, napęd miał okazję pracować zarówno przy wysokich temperaturach jak również w okresie zimowym. Testy wypadły pozytywnie.

Niewątpliwym atutem tego zestawu jest jego uniwerslaność - będzie on pasował do większości bram posesyjnych jakie współcześnie stosuje się w naszych domach. Napęd posiada magnetyczne wyłączniki krańcowe (dotyczy modelu ULTRA BT) co sprawia, że pracuje dobrze nawet przy zaśnieżeniu i przymrozkach.

Nie bez znaczenia jest również cena napędu do bramy - w tym przypadku zestaw podstawowy to koszt 1450 zł netto co przy tych parametrach należy uznać za spory sukces tej firmy. W tej klasie napędów zestaw ten należy uznać za ekonomiczny w porównianiu do napędów firmy FAAC czy Beninca. Czy ustępuje im jakościowo? Wszystko wskazuje na to, że nie i nasze doświadczenie jest w stanie to potwierdzić.

Co może być powodem niskiej ceny napędu BFT DEIMOS ULTRA?
Firma ta przez długi okres obecności w Polsce pozostawała zawsze "w cieniu" większych firm oferujących napędu takich jak FAAC czy NICE. Od jakiegoś czasu zaczeła walkę o Klienta, odświeżając swoją ofertę o nowoczesne technologie połączone z atrakcyjnym wyglądem. Trzeba też zauważyć, że napędy BFT były bardzo popularne w bramach garażowych - wielu producentów bram oferowała te napędy jako podstawowy napęd do oferowanych przez siebie bram.

W naszej ofercie również znajdują się produkty firmy BFT do bram garażowych i przemysłowych. Chętnie korzystamy z napędów TIZIANO czy ARGO.

Nasza firma zajmuje się montażem napędów w Ostrołęce oraz w rejonach innych miast takich jak Warszawa, Olsztyn czy Białystok.
Zapraszamy rónież na naszą stronę Napędy do bram Warszawa