Izolacje natryskowe pianką PUR - koniecznie sprawdź

Jeżeli budujesz dom koniecznie sprawdź naszą ofertę na izolacje natryskowe pianką. W tej chwili jest to najlepszy sposób na ocieplenie poddasza. Szczelna i trwała izolacja dachu to podstawa. Niektórzy twierdzą, że nawet ocieplenie ścian nie jest tak ważne dla uciekanie ciepła jak właśnie ocieplony dobrze dach. Nie trudno przyznać im rację - przecież to do góry zawsze ucieka ciepło.

Izolacje natryskowe pianką to u nas ciągle nowość. Oczywiście do wszystkich nowości podchodzimy czasami sceptycznie. Identycznie było w przypadku budynków przemysłowych i magazynów. Niedawno taki budynek powstawał z cegieł lub pustaków. Następnie wykonywano lub nie wykonywano na nim elewacji. Dziś mało kto buduje hale takimi metodami. Dziś budynki powstają bardzo szybko i są energooszczędne, i trwałe. To wszystko dzięki piance poliuretanowej, która w większości występuje w w tzw. płytach warstwowych. Występują również płyty warstwowe wypełnione styropianem, ale cieszą się mniejszą popularnością i mają gorszy współczynnik przenikania ciepła.

Pianka  poliuretanowa występuje w wielu dziedzinach naszego życia. Nawet nie zdajemy sobie często z tego sprawy. Używana jest do budowy butów, elementów wyposażenia samochodu, lodówek, odzieży ale przede wszystkim do budowania energoooszczędnych budynków - ten rodzaj zastosowania nas jako firmę wykonującą izolacje natryskowe interesuje najbardziej.

Zapraszamy do naszego punktu handlowego w Ostrołęce, aby mogli Państwo na własne oczy zobaczyć jak wygląda pianka i czym różni się od innych metod ocieplania poddasza.

www.pur-izolacje.pl